TrueCam H7

Tak niepozorna, że sam o niej zapomnisz

Bez wyświetlacza, maksymalna dyskretność, doskonały obraz i inteligentne funkcje. To wszystko umieściliśmy w niezwykle małej obudowie. TrueCam H7 to ukryta kamera samochodowa, którą dzięki niewielkim rozmiarom można na stało pozostawić w samochodzie. Do jej obsługi służy aplikacja mobilna, a filmy pobierzesz za pomocą najszybszego WiFi 5 GHz w kilka sekund.

Najlepsze wideo w 2.5K

Dzięki jakości wideo 2.5K możesz uchwycić każdy szczegół. Ponadto możesz rozbudować nagrania dzięki tylnej kamerze FullHD.

Powiększ

Ostrzeżenie przed radarem

Dzięki wbudowanemu GPS kamera ostrzega o radarach stacjonarnych, pomiarze odległości, sygnalizacji świetlnej z wykrywaniem przejazdu na czerwonym i innych kontrolowanych lokalizacjach.

Powiększ

WiFi

Wbudowane Wi-Fi 5 GHz nie tylko pozwala na szybką konfigurację wideorejestratra zgodnie z potrzebami, ale także pozwala na bardzo szybkie zapisanie ujęć na smartfonie..

Powiększ

Tylna kamera (opcjonalnie)

Do TrueCam H7 możesz także dokupić tylną kamerę Full HD. Umożliwi to nagrywanie w wysokiej jakości zdarzeń, które miały miejsce za tobą.

Powiększ

Chroń siebie i swój samochód z kamerą TrueCam H7

Umieść ją w dowolnym miejscu

Dzięki temu, że TrueCam H7 nie ma wyświetlacza i jest w pełni obsługiwana przez aplikację, możesz ją umieścić w samochodzie w dowolnym miejscu. Z łatwością zamocujesz ją za lusterkiem wstecznym i górną krawędzią przedniej szyby, gdzie nie będzie Ci przeszkadzać. Małe wymiary i dyskretna konstrukcja sprawiają, że TrueCam H7 jest idealną ukrytą kamerą samochodową. Wystarczy ją raz zamontować i po prostu o niej zapomnieć.

Ostre nagranie 2.5K

Najwyższej jakości ujęcia o rozdzielczości 2.5K chronią nas w centrum miasta i na drodze powiatowej. Rezultatem jest zawsze dowodowe nagranie zawierające ważne szczegóły, takie jak numery rejestracyjne lub twarze innych kierowców i pieszych. Nawet szybki ruch nie uniknie kamerze dzięki częstotliwości 30 klatek na sekundę, a odtwarzanie będzie doskonale płynne.

O radarach wiesz z wyprzedzeniem

Statyczne radary już Cię w drodze nie zaskoczą. Kamera samochodowa powiadomi Cię o tym głosowo w języku polskim. Nie tylko otrzymasz komunikat o fotoradarach, ale również będziesz poinformowany o sygnalizacji świetlnej. Nasza baza danych obejmuje ponad 40 tysięcy miejsc w całej Europie. Dzięki wbudowanemu GPS można dodatkowo wyświetlić prędkość bezpośrednio na wideo.

Obsługa przez aplikację

TrueCam H7 nie ma wyświetlacza, więc jest obsługiwana przede wszystkim za pomocą dostosowanej aplikacji mobilnej. Jest ona w pełni w języku polskim i wszystkie ustawienia opanujesz raz dwa. Również łatwo pobierzesz nagrania –wideorejestrator wyposażony jest w wydajne WiFi 5 GHz, więc przeniesienie nagrania będzie błyskawiczne.

Kondensator zamiast baterii

W miejsce klasycznej baterii, kamera wyposażona jest w super kondesator. Zapewnia on wielokrotnie dłuższą żywotność, maksymalne bezpieczeństwo i nie przeszkodzą mu nawet zmiany temperatur. Rozgrzana deska rozdzielcza lub poranny mróz nie uszkodzą kamery. TrueCam H7 podczas nagrywania musi być przez cały czas podłączona do zasilania, co jest powszechne w kamerach samochodowych.

Perfekcyjnie wyposażona kamera

Nowa kamera Truecam posiada wszystkie funkcje, które mają na celu ochronę i ułatwienie Twojego życia. Na przykład, nie musisz pamiętać o jej włączeniu, dzięki funkcji automatycznego uruchamiania. Za pomocą nagrywania w pętli wideorejestrator sam oczyści miejsce na karcie kasując najstarsze, niepotrzebne wideo. Natomiast G-sensor sam zablokuje plik filmowy, gdy zostanie rozpoznane uderzenie. Kolejną korzyścią jest menu w języku polskim, które jest niezwykle proste w użyciu!

Chroni Cię w dzień i w nocy

Kiedy dni zaczynają być co raz krótsze i zaczynasz częściej jeździć o zmroku – z pewnością docenisz najwyższej klasy chip w TrueCam H7. Sporządzi on nagranie dowodowe nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Wspomagany jest poprzez WDR, dzięki czemu kamera o wiele łatwiej radzi sobie z szybką zmianą światła i cienia – na przykład, w chwili gdy oślepi Cię przejeżdżający samochód.

Miej oczy i z tyłu głowy (opcjonalnie)

Nie pozostawiaj niczego przypadkowi i chroń swój tylny zderzak. Do TrueCam H7 można dokupić tylną kamerę Full HD, która dopilnuje tego, co dzieje się za Twoim pojazdem.

Profesjonalne nagrania dzięki filtrowi CPL (opcjonalnie)

Twoje nagranie będzie jeszcze lepsze dzięki opcjonalnemu filtrowi polaryzacyjnemu. Polaryzacja, zmniejsza ilość światła i wpuszcza wyłącznie tyle promieni słonecznych, ile potrzeba. Samo nagranie uzyska lepszy kontrast i kolory. Jednocześnie filtr CPL zapobiega niepożądanym odbiciom deski rozdzielczej na przedniej szybie. Rezultat to nieskazitelne i nasycone ujęcia.

Łatwa regulacja ustawień, dogodne strzałów oglądania – wszystko w jednej aplikacji w języku polskim!

Ostrzeżenie przed radarem

Dzięki wbudowanemu GPS kamera ostrzega o radarach stacjonarnych, pomiarze odległości, sygnalizacji świetlnej z wykrywaniem przejazdu na czerwonym i innych kontrolowanych lokalizacjach.

Najszybsze WiFi 5 GHz

Przeciągaj filmy do swojego telefonu nawet 5-krotnie szybciej i steruj kamerą za pomocą dostosowanej aplikacji mobilnej.

Aplikacja w języku polskim

TrueCam H7 jest w pełni obsługiwana za pomocą dostosowanej aplikacji mobilnej. Jest ona w języku polskim, więc będzie od razu gotowa do użycia – oprócz zmiany ustawień możesz edytować również końcowe nagrania.

Nowoczesny kodek H.265

Kamera nagrywa przy użyciu najnowszegego kodeka H.265. Nagrania w tym formacie zajmują o wiele mniej miejsca, więc w pamięci zmieści się ich o wiele więcej.

Wsparcie kart 128 GB

Wystarczającą ilość miejsca dla Twoich ujęć zapewni wsparcie kart MicroSD do 128 GB.

Nagrywanie w pętli

Kamera sama zwalnia miejsce na karcie, usuwając najstarsze niepotrzebne nagrania. Nie musisz się o nic martwić.

Timelapse

Umożliwia tworzenie wideo przy użyciu klatek 0.2 s, 0.5 s i 1 s. Dzięki stałemu zasilaniu umożliwia długoterminowe monitorowanie zdarzeń wokół zaparkowanego samochodu.

G-sensor

Zamknięcie wideo może nastąpić także automatycznie. Ilekroć wbudowany G-sensor rozpozna uderzenie, wideo zapisze jako dowód.

WDR (Wide Dynamic Range)

Szorki zakres dynamiki pomaga zrównoważyć ostre kontrasty światła i cienia – na przykład podczas wyjazdu z tunelu lub zbliżania się do nadjeżdżającego samochodu w nocy.

Kamera do samochodu TrueCam H7 – Tak niepozorna, że sam o niej zapomnisz