TrueCam M7 GPS Dual

oczy z przodu i tyłu głowy

Podwójna, magnetyczna kamera samochodowa TrueCam M7 GPS Dual to jak dotąd nasza najlepsza kamera, która z łatwością poradzi sobie z napotkanymi problemami na drodze. Wszystko, to co znajduje się przed pojazdem z łatwością zostanie utrzymane pod kontrolą dzięki przedniej Full HD kamerze. Natomiast cały tył jak również zderzak będzie pod stałym monitoringiem dzięki tylnej kamerze. Za pomocą magnetycznego uchwytu montaż kamery zajmie jedyne kilka sekund. Dodatkowo, z modułem GPS oraz bazie danych fotoradarów obejmujących 36 krajów, unikniesz niechcianego mandatu.

Video

Dzięki kątowi widzenia 150 ° i rozdzielczości Full HD TrueCam M7 GPS Dual przechwytuje wszystkie podczas jazdy. Tył samochodu chroni tylna kamera o kącie widzenia 130 ° i rozdzielczości HD.

Powiększ

Design

Kompaktowe wymiary i matowa czerń gwarantują, że TrueCam M7 GPS Dual nie będzie przeszkadzać w widoczności ani przyciągać niepożądanej uwagi.

Powiększ

Ekran

Duży, doskonale czytelny wyświetlacz LCD sprawia, że używanie TrueCam M7 GPS Dual jest radością.

Powiększ

Magnet

W uchwycie magnetycznym zatrzaśniesz kamerę w sekundę, a dzięki specjalnej blokadzie zamocowanie jest dodatkowo stabilne i bezpieczne.

Powiększ

Chroń siebie i swój samochód z kamerą TrueCam M7 GPS Dual

Gotowy, zanim zapniesz pas

W przypadku TrueCam M5 Wi-Fi zastosowaliśmy rewolucyjny magnetyczny uchwyt dla szybkiej instalacji urządzenia i użyliśmy go również w modelu M7. Spodziewaj się łatwości w użytkowaniu oraz maksymalnej ochrony dzięki mechanicznej blokadzie, który oprócz magnesu utrzyma kamerę na swoim miejscu nawet podczas jazdy po bardzo nierównym terenie. Najnowsza kamera została wyposażona również w wyjmowany, magnetyczny moduł GPS. Dzięki metalowemu obiektywowi z łatwością zamontujesz dodatkowy filtr polaryzacyjny CPL, który zniweluje niechciane odbicia z przedniej szyby.

Podwójna kamera = podwójna ochrona

Korzyści z wideorejestratora wynikają z jakości nagrań. Muszą być one wyraźne, aby móc szybko rozpoznać szczegóły takie jak tablice rejestracyjne lub twarz. TrueCam M7 jest w stanie to zrobić a jednocześnie będzie chronić przód i tył pojazdu. Przednia kamera rejestruje zdarzenia w jakości Full HD z szybkością 30 klatek na sekundę i obejmuje szeroki kąt widzenia 150 °. Tylna kamera jest regulowana i nagrywa w jakości HD. Możesz ją umieścić na przedniej szybie, skierowaną w stronę środka auta. Dzięki temu możesz z łatwością rejestrować wydarzenia w pojeździe – rozwiązanie idealne dla taksówkarzy.

 

Bądź pod ochroną 24/7

Większość kamer samochodowych ma możliwość dostosowania się do światła dziennego. W rzeczywistości, swoją prawdziwą wartość ukarzą w przypadku słabego oświetlenia. Obiektyw i sensor optyczy TrueCam M7 automatycznie dostosowują się do warunków atmosferycznych, a jasne czy ciemne światło nie będzie problemem, aby uchwycić wyraźne ujęcie, które będzie można wykorzystać jako dowód w przypadku incydentu na drodze. Jest to dodatkowo wspierane przez ulepszony WDR, który wspomaga nagrywany obraz w przypadku wyjazdu z tunelu lub spotkaniu z nadjeżdzającym samochodem.

 

Uniknij mandatu

Chcesz wiedzieć więcej o dostępnych fotoradarach w 36 krajach? Dzięki magnetycznemu modułowi GPS, fotoradary i czerwone światło nigdy więcej cię nie zaskoczy! Oferujemy ponad 40 tysięcy stron w naszej bazie danych, którą na bieżąco uzupełniamy. Dzięki danym z systemu pozycjonowania możesz zobaczyć w nagraniu prędkość z jaką się poruszałeś.

Idealna równowaga pomiędzy rozmiarem a widokiem

Kamera samochodowa nigdy nie powinna zasłaniać widoku. Jednocześnie, dodatkowym atutem jest gdy możesz dokładanie przyjrzeć się ujęciom – dlatego możemy zapewnić, że kamera TrueCam M7 posiada bardzo czytelny dwucalowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości z szerokim kątem widzenia. Dodatkowo, jego kompaktowy rozmiar nie będzie przyciągał uwagi przechodniów.

Obsługuje wszystko jak prawdziwy TrueCam

TrueCam M7 sam zadba prawie o wszystko. Automatycznie rozpocznie nagrywanie, więc nigdy nie będziesz musieć pamiętać, aby go uruchomić. Usunie najstarsze niepotrzebne pliki, więc nie będziesz musiał ich usuwać ręcznie. Czujnik G wykryje uderzenie lub wstrząs i automatycznie ochroni wideo przed nadpisaniem lub usunięciem. I jeśli chcesz samodzielnie zablokować filmy, możesz to zrobić za naciśnięciem jednego przycisku. Dodatkowo wszystkie kontrole są ustawione po polsku.

Bezpieczny, trwały zasilacz

Zamiast konwencjonalnej baterii zastosowaliśmy bezpieczniejszy kondensator o znacznie dłuższej żywotności. Nowy kondensator jest również odporniejszy na zmiany temperatury. Dodatkowo jego właściwości nie ulegną pogorszeniu z upływem czasu. Aby móc korzystać z wideorejestatora, urządzenie musi być zawsze podłączone do źródła zasilania. Jest to cecha stała tego typu urządzeń.

Bezpieczny nawet na parkingu

Czy nieuważny kierowca wjechał w twój samochodu podczas parkowania? TrueCam M7 pomoże to zweryfikować dzięki trybowi parkowania. Czujnik G wykryje uderzenie a obie kamery włączą się natychmiastowo i rozpoczną nagrywanie. Po prostu zostaw kamerę podłączoną pod zasilaniem, a dowód będzie twój.

Profesjonalne nagrania dzięki filtrowi CPL (opcjonalnie)

Twoje nagranie będzie jeszcze lepsze dzięki opcjonalnemu filtrowi polaryzacyjnemu. Polaryzacja, zmniejsza ilość światła i wpuszcza wyłącznie tyle promieni słonecznych, ile potrzeba. Samo nagranie uzyska lepszy kontrast i kolory. Jednocześnie filtr CPL zapobiega niepożądanym odbiciom deski rozdzielczej na przedniej szybie. Rezultat to nieskazitelne i nasycone ujęcia.

Aplikacja software – wyświetlanie wideo, prędkości i położenia na mapie. Wszystko w jednym miejscu.

Przedni i tylny aparat

Połączenie przedniej kamery Full HD i tylnej kamery HD jest idealnym rozwiązaniem w celu ochrony auta podczas prowadzenia i parkowania pojazdu. Cokolwiek dzieje się wokół ciebie, zostanie zarejestrowanie w nagraniu. Tylna kamera ma możliwość regulacji oraz może być również umieszczona na przedniej szybie, aby móc rejestrować wszystko, co dzieje się wewnątrz pojazdu.

Ostateczne zdjęcia nocne

Obiektyw, jak zarówno czujnik optyczny dostosowują się do złych warunków oświetleniowych, dzięki czemu możesz uzyskać wysoką jakość nagrań nawet podczas podróży po nieoświetlonej drodze, poza miastem.

WDR

Szeroki zakres dynamiki pomoże zrównoważyć światła i cienie, dzięki czemu możesz zawsze wyraźnie widzieć, co nagrywasz. Jest to przydatne zwłaszcza, gdy wyjeżdżasz z tunelu lub przy bardzo jasnym świetle.

Wygaszacz ekranu

Dzięki wygaszaczowi ekranu wideorejestrator nie będzie oślepiał kierowcy ani niepotrzebnie rozpraszał w nocy lub w ciemnościach podczas nagrywania. Dzięki funkcji prędkościomierza możesz również wyświetlić na ekranie bieżącą prędkość.

Spolaryzowane filtry CPL
(OPCJONALNIE)

Magnetyczny filtr CPL łatwo zatrzaśniesz na obiektywie w kilka sekund a niepożądane odbicia we wnętrzu przedniej szyby, zostaną natychmiast zneutralizowane.

Aplikacja na PC z danymi lokalizacji

Oglądaj przechwycone wideo na komputerze. Dzięki danym o lokalizacji z modułu GPS, aplikacja pokaże przebytą trasę w Mapach Google, w tym prędkość z jaką się poruszałeś.

Szybkość i lokalizacja w wideo

GPS umożliwia wyświetlanie prędkości bezpośrednio w samym nagraniu. To wyjaśni, czy przekroczyłeś prędkość czy nie. Jednocześnie, zapisane dane lokalizacji pokażą, gdzie poruszał się twój samochód. Obie funkcje można wyłączyć.

Kompleksowa baza danych fotoradarów

TrueCam M7 ostrzeże cię za każdym razem, gdy zbliżysz się do fotoradaru mierzącego średnią prędkość, fotoradaru na czerwonym świetle i fotoradaru stacjonarnego. Mamy zapisanych ponad 40 000 lokalizacji w 36 krajach i ciągle dodajemy ich więcej.

Obsługuje karty do 64 GB

Pamięć nigdy nie będzie problemem, dzięki obsłudze kart microSD do 64 GB. Plus, nagrywanie w pętli co w praktyce oznacza, że wideorejestrator sam, automatycznie usunie najstarsze, niepotrzebne pliki.

Kamera do samochodu TrueCam M7 GPS Dual – oczy z przodu i tyłu głowy