TrueCam M5 WiFi

Gotowa na jedno zatrzaśnięcie

Kamera samochodowa TrueCam M5 WiFi to najbardziej praktyczna kamera dostępna w naszej ofercie. W porównaniu z innymi modelami została wyposażona w nowoczesny uchwyt magnetyczny, doskonałą optykę SONY oraz wiele innych przydatnych funkcji. Materiał wideo zostanie zapisany w wysokiej jakości Full HD. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w długą podróż nad morze czy utknąłeś w porannym szczycie w drodze do pracy – kamera samochodowa TrueCam M5 WIFI chroni Cię za kierownicą o każdej porze dnia. W przypadku kolizji posiadasz wiarygodne dowody.

TrueCam M5 WiFi

Dzięki kątowi widzenia 150° i rozdzielczości Full HD TrueCam M5 WiFi zarejestruje wszystkie niezbędne szczegóły Twojej jazdy.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

Kompaktowe wymiary i matowa czerń gwarantują, że TrueCam M5 WiFi nie będzie przeszkadzać w widoczności ani przyciągać niepożądanej uwagi.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

Duży, doskonale czytelny wyświetlacz LCD sprawia, że używanie TrueCam M5 WiFi jest radością.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

W uchwycie magnetycznym zatrzaśniesz kamerę w sekundę, a dzięki specjalnej blokadzie zamocowanie jest dodatkowo stabilne i bezpieczne.

Powiększ

Chroń siebie i swój samochód z kamerą TrueCam M5 WiFi

Najszybsza instalacja na rynku

Dzięki magnetycznemu uchwytowi TrueCam M5 WiFi jest gotowa do pracy w sekundę. Ponadto nowa, specjalna blokada trzyma kamerę jeszcze mocniej i bezpieczniej. Obiekty został wyposażony w magnes, dzięki czemu montaż filtru polaryzacyjnego jest szybszy i łatwiejszy. Nie tracisz czasu przed podróżą ani po podróży na dodatkowe montowanie dodatkowych akcesoriów.

Full HD pełen dowodów

Kamera nagra wszystko to, co dzieje się przed pojazdem, zachowując zapis w wysokiej rozdzielczości. Idealny kąt widzenia 150° nie zniekształci obrazu, a ważne detale jak numer rejestracyjny pojazdu zostaną uwiecznione w wideo, w bardzo dobrej jakości. Częstotliwość 30 klatek na sekundę poradzi sobie także podczas szybkiego ruchu, a wysokiej klasy czujnik optyczny o rozdzielczości 1080p zapewni nagraniu najwyższą jakość.

Łatwa obsługa przez WiFi i telefon

Nasza kamera samochodowa posiada wbudowane WiFi, dzięki czemu przenoszenie nagrań i modyfikacja ustawień to drobnostka. Całość wykonasz bezprzewodowo za pomocą kilku kliknięć ze swojego smartfona i naszej aplikacji.

Dość szczegółów nawet w ciemności

Dzięki zastosowaniu całkowicie nowej soczewki i czujnika Sony Starvis, zoptymalizowanego do nagrywania w warunkach słabego oświetlenia, osiągnęliśmy najlepszy obraz nocny, jaki kamery do samochodu miały. Kamera podczas jazdy nieustannie dostosowuje swoje ustawienie do warunków otoczenia. Dzięki temu uzyskasz dowodowe ujęcia nawet przy słabym świetle poza terenem zabudowanym. Natomiast w mieście funkcja WDR pomoże w ostrych przejściach światła, np. przy wyjeździe z tunelu.

Odpowiednia wielkość na przednią szybę

Optymalne wymiary TrueCam M5 WiFi umożliwiają montaż kamery bez ryzyka zasłaniania widoku. Pomimo jej kompaktowych wymiarów, wyposażona została w doskonale czytelny 2“ wyświetlacz z szerokim kątem widzenia. Dzięki temu możesz przejrzeć ostatnie ujęcie lub zmienić ustawienia. Ze względu na swój matowy czarny kolor kamera jest prawie niezauważalna dla przechodniów.

Perfekcyjnie wyposażona kamera

Nowa kamera Truecam posiada wszystkie funkcje, które mają na celu ochronę i ułatwienie Twojego życia. Na przykład, nie musisz pamiętać o jej włączeniu, dzięki funkcji automatycznego uruchamiania. Za pomocą nagrywania w pętli wideorejestrator sam oczyści miejsce na karcie kasując najstarsze, niepotrzebne wideo. Natomiast G-sensor sam zablokuje plik filmowy, gdy zostanie rozpoznane uderzenie. Kolejną korzyścią jest menu w języku polskim, które jest niezwykle proste w użyciu!

Pilnuje również zaparkowany samochód

Nigdy więcej niechcianych incydentów bez wykrycia sprawcy. Kamera samochodowa TrueCam stoi na staży bezpieczeństwa Twojego zaparkowanego auta. Wystarczy pozostawić ją pod źródłem zasilania – sensor automatycznie rozpozna ruch i rozpocznie nagrywanie.

Wielokrotnie zwiększona żywotność

Nasza kamera samochodowa zamiast tradycyjnej baterii wykorzystuje super kondensator, który lepiej reaguje na zmiany temperatury oraz jest bardziej wytrzymały oraz bezpieczniejszy. Aby mógł działać poprawnie, musi być stale podłączony do źródła zasilania – wiadomo, w przypadku wideorejestratorów normalna procedura.

Uzyskaj detekcję radarów (opcjonalnie)

Do kamery TrueCam M5 WiFi można dodatkowo zamówić magnetyczny moduł GPS z detekcją radarów. W ten sposób uzyskasz unikatowy dostęp do bazy danych, z ponad 33 tysiącami stałych radarów, aż w 36 krajów na całym świecie! Jednocześnie, bezpośrednio na nagraniu, możesz wyświetlić swoją prędkość – czyli posiadasz dowodu, że poruszałeś się zgodnie z przepisami.

Aplikacja software – wyświetlanie wideo, prędkości i położenia na mapie. Wszystko w jednym miejscu.

Polskie menu

Obok innych języków, menu kamery zawiera również język polski – więc jej obsługę opanuje każdy, bez korzystania z tłumacza.

WDR
(Wide Dynamic Range)

Szerokie dynamiczne ujęcie pomaga zrównoważyć ostre kontrasty światła i cieni – na przykład przy wyjeździe z tunelu.

Najlepsze nagranie nocne

Korzystając z udoskonalonej soczewki i obiektywu, osiągnęliśmy najlepsze nocne nagranie, jakie kiedykolwiek udało się pozyskać z wideorejestratora. Pozostajesz nieustanie chroniony.

Wygaszacz wyświetlacza

Dzięki wygaszaczowi kamera nie oślepi Cię o zmroku, jak również w ciemności.

Opcjonalny zapis dźwięku

Łatwo ustawisz, czy chcesz, aby kamera nagrywała także dźwięk z kabiny lub nie.

Filtr CPL
(OPCJONALNIE)

Specjalne filtry polaryzacyjne niwelują niechciane odbicia takie jak odbicie się deski rozdzielczej w przedniej szybie. Dzięki magnetycznemu mocowaniu ich montaż jest bezproblemowy.

Aplikacja PC z wyświetleniem lokalizacji
(OPCJONALNIE)

Przeglądaj nagrania w spokoju przed komputerem. Jeżeli posiadasz dodatkowy moduł GPS, aplikacja odtworzy także trasę z Google Maps łącznie z prędkością.

Szybkość i lokalizacja na nagraniu
(OPCJONALNIE)

Z dodatkowym modułem GPS nasza kamera potrafi wyświetlić prędkość i lokalizację bezpośrednio na nagraniu. Masz w ręku dowód, że nie złamałeś przepisów. Dzięki zapisowi lokalizacji możesz zobaczyć, gdzie samochód się znajdował. Obie funkcje można wyłączyć.

Tachometr i ostrzeżenie o prędkości
(OPCJONALNIE)

Z dodatkowym modułem GPS kamera może służyć także jako tachometr, który ostrzeże Cię, jeżeli w miejscu pomiaru przekroczysz dopuszczalną prędkość.

Kamera do samochodu TrueCam M5 WiFi – Gotowa na jedno zatrzaśnięcie