TrueCam M5 WiFi

Gotowa na jedno zatrzaśnięcie

Kamera do samochodu TrueCam M5 WiFi to najbardziej praktyczna czarna skrzynka w naszej ofercie. W porównaniu z innymi posiada jeszcze lepszy uchwyt magnetyczny, doskonałą optykę Sony, wiele przydatnych funkcji i wysokiej jakości zapis Full HD. Niezależnie od tego, czy wyruszysz w długą podróż nad morze lub zmagasz się z porannym szczytem, kamera pokładowa chroni Cię za kierownicą w dzień i w nocy. W razie kolizji masz wiarygodne dowody i unikniesz długich sporów.

TrueCam M5 WiFi

Dzięki kątowi widzenia 150° i rozdzielczości Full HD TrueCam M5 WiFi zarejestruje wszystkie niezbędne szczegóły Twojej jazdy.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

Kompaktowe wymiary i matowa czerń gwarantują, że TrueCam M5 WiFi nie będzie przeszkadzać w widoczności ani przyciągać niepożądanej uwagi.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

Duży, doskonale czytelny wyświetlacz LCD sprawia, że używanie TrueCam M5 WiFi jest radością.

Powiększ

TrueCam M5 WiFi

W uchwycie magnetycznym zatrzaśniesz kamerę w sekundę, a dzięki specjalnej blokadzie zamocowanie jest dodatkowo stabilne i bezpieczne.

Powiększ

Chroń siebie i swój samochód z kamerą TrueCam M5 WiFi

Najszybsza instalacja na rynku

Dzięki magnetycznemu uchwytowi TrueCam M5 WiFi jest gotowa w sekundę. Ponadto nowa specjalna blokada zamocuje kamerę jeszcze mocniej i bezpieczniej. W magnes został także wyposażony obiektyw do szybszego zamocowania dodatkowego filtra polaryzacyjnego. Nie tracimy, więc czasu przed wyjazdem i po zaparkowaniu ani na sekundę.

Full HD pełen dowodów

Kamera potrafi nagrywać wszystko, co dzieje się przed pojazdem, w wysokiej rozdzielczości. Idealny kąt widzenia 150° nie zniekształca obrazu, a ważne obiekty jak numer rejestracyjny zostanie duży i czytelny. Częstotliwość 30 klatek na sekundę pokona także szybki ruch, a wysokiej klasy czujnik optyczny o rozdzielczości 1080p zapewni nagraniu najwyższą jakość.

Łatwa obsługa przez WiFi i telefon

Nasza kamera do samochodu ma wbudowane WiFi, dzięki któremu przenoszenie nagrań i modyfikacja ustawień to drobnostka. Całość wykonasz bezprzewodowo za pomocą kilku kliknięć ze swojego smartfona i naszej aplikacji.

Dość szczegółów nawet w ciemności

Dzięki zastosowaniu całkowicie nowej soczewki i czujnika Sony Starvis, zoptymalizowanego do nagrywania w warunkach słabego oświetlenia, osiągnęliśmy najlepszy obraz nocny, jaki kamery do samochodu miały. Kamera podczas jazdy nieustannie dostosowuje swoje ustawienie do warunków otoczenia. Dzięki temu uzyskasz dowodowe ujęcia nawet przy słabym świetle poza terenem zabudowanym. Natomiast w mieście funkcja WDR pomoże w ostrych przejściach światła, np. przy wyjeździe z tunelu.

Odpowiednia wielkość na przednią szybę

TrueCam M5 WiFi swoją wielkością nigdy nie będzie zasłaniała widoku. Mimo to ma doskonale czytelny 2“ wyświetlacz z szerokim kątem widzenia. W ten sposób przejrzysz ostatnie ujęcie lub zmienisz ustawienie. Kamera jest bardzo niepozorna ze względu na swój matowy czarny kolor i prawie niezauważalna dla przechodniów.

Wyposażona jak prawdziwa kamera samochodowa

Nową kamerę TrueCam wyposażyliśmy we wszystkie funkcje, które Cię ochronią i ułatwią życie. Na przykład nie musisz w ogóle myśleć o włączeniu dzięki automatycznemu uruchamianiu. Z nagrywaniem w pętli wideorejestrator sam znajdzie miejsce kasując najstarsze niepotrzebne nagrania. Natomiast G-sensor sam zamknie wideo, gdy rozpozna uderzenie, a z polskim menu obsługa jest bardzo prosta.

Pilnuje również zaparkowany samochód

Już żadnych uderzeń od niewykrywalnego sprawcy. Kamera do samochodu TrueCam umiejętnie pilnuje także Twojego zaparkowanego samochodu. Wystarczy ją pozostawić włączoną do zasilania – sensor automatycznie rozpozna ruch i włączy nagrywanie.

Wielokrotnie zwiększona żywotność

Nasza kamera do samochodu zamiast tradycyjnej baterii wykorzystuje super kondensator. Ten o wiele lepiej pokonuje zmiany temperatur, jest bardziej niezawodny, bezpieczniejszy i wytrzyma wielokrotnie dłużej. Aby mógł działać musi być stale podłączony do ładowania, co w przypadku wideorejestratora jest oczywiste.

Uzyskaj detekcję radarów (opcjonalnie)

Do TrueCam M5 WiFi możesz dodatkowo zamówić również magnetyczny moduł GPS z detekcją radarów. W ten sposób uzyskasz dostęp do bazy danych z ponad 33 tysiącami stałych radarów w 36 krajach na całym świecie. Jednocześnie bezpośrednio na nagraniu możesz wyświetlić swoją prędkość, czyli masz dowód, że jechałeś zgodnie z przepisami.

Aplikacja software – wyświetlanie wideo, prędkości i położenia na mapie. Wszystko w jednym miejscu.

Polskie menu

Menu oprócz innych języków jest kompletnie w języku polskim. Obsługę więc opanuje każdy nawet bez słownika.

WDR
(Wide Dynamic Range)

Szerokie dynamiczne ujęcie pomaga zrównoważyć ostre kontrasty światła i cieni – na przykład przy wyjeździe z tunelu.

Najlepsze nagranie nocne

Korzystając z udoskonalonej soczewki i obiektywu osiągnęliśmy najlepsze nagranie w nocy, jakie mieliśmy kiedykolwiek w wideorejestratorze. Pozostajesz tak chroniony bez przerwy.

Wygaszacz wyświetlacza

Dzięki wygaszaczowi kamera nie będzie oślepiać Cię o zmroku i w ciemności.

Opcjonalny zapis dźwięku

Łatwo ustawisz, czy chcesz, aby kamera nagrywała także dźwięk z kabiny lub nie.

Filtr CPL
(OPCJONALNIE)

Specjalne filtry polaryzacyjne uniemożliwiają niechciane odbicia takie, jak odbicie od deski rozdzielczej w szybie przedniej. Dzięki magnetycznemu zamocowaniu ich nasadzenie jest bardzo proste.

Aplikacja PC z wyświetleniem lokalizacji
(OPCJONALNIE)

Przeglądaj nagrania w spokoju przed komputerem. Jeżeli posiadasz dodatkowy moduł GPS, aplikacja odtworzy także trasę z Google Maps łącznie z prędkością.

Szybkość i lokalizacja na nagraniu
(OPCJONALNIE)

Z dodatkowym modułem GPS nasza kamera potrafi wyświetlić prędkość i lokalizację bezpośrednio na nagraniu. Masz w ręku dowód, że nie złamałeś przepisów. Dzięki zapisowi lokalizacji możesz zobaczyć, gdzie samochód się znajdował. Obie funkcje można wyłączyć.

Tachometr i ostrzeżenie o prędkości
(OPCJONALNIE)

Z dodatkowym modułem GPS kamera może służyć także jako tachometr, który ostrzeże Cię, jeżeli w miejscu pomiaru przekroczysz dopuszczalną prędkość.

Kamera do samochodu TrueCam M5 WiFi – Gotowa na jedno zatrzaśnięcie