TrueCam H5

Kamera samochodowa, o której wiesz tylko Ty

Szukasz do swojego samochodu niezawodnej czarnej skrzynki? Kamera samochodowa TrueCam H5 to najmniejsza kamera pokładowa, jaką dotychczas wyprodukowaliśmy. Pomimo tego posiada wszystkie ważne funkcje, które pomogą zabezpieczyć Twój samochód podczas jazdy i na parkingu. Jej głównymi zaletami jest wysokiej jakości nagrywanie w Full HD 1080p i minimalne wymiary. Szczegóły, takie jak numer rejestracyjny lub twarze pieszych i kierowców będą zawsze rozpoznawalne, a jednocześnie nikt nie zauważy kamery – nie musisz się martwić, zostawiając ją w samochodzie.

Rewolucyjny jest również sposób zamocowania kamery w samochodzie. Po raz pierwszy zastosowaliśmy zaprojektowany przez nas uchwyt magnetyczny ze zintegrowanym ładowaniem. Dzięki niemu codzienne mocowanie kamery jest jeszcze prostsze i szybsze. Dzięki najbardziej praktycznemu systemowi mocowania możesz od razu wyruszyć w trasę.

Transmisję nagrania wideo znacznie ułatwi zabudowane WiFi. Dzięki niemu TrueCam H5 łatwo połączysz z mobilną aplikacją LuckyCam i od razu możesz zacząć pobierać ujęcia i modyfikować ustawienia. Zacznij korzystać z kamery jeszcze dziś, a unikniesz niepotrzebnych niedogodności podczas swoich podróży.

„TrueCam H5 to niewidzialny strażnik Twoich podróży“.

TrueCam H5

Full HD, WiFi, G-senzor, Aplikacja dla telefon, Tryb parkowania

Powiększ

TrueCam H5

Rewolucyjny magnes

Powiększ

TrueCam H5

Wyświetlacz 1,5“ LCD i menu w języku polskim

Powiększ

TrueCam H5

Niewidzialny design, Automatyczne zwalnianie pamięci, Ostrzeżenie przy opuszczenia pasa

Powiększ

Chroń siebie i swój samochód z kamerą TrueCam H5

Wyraźne ujęcia w Full HD

Truecam H5 pomimo niewielkich wymiarów nie obniża jakości wykonywanych ujęć. Mogą one mieć rozdzielczość nawet 1080p, co zapewnia niezawodne wychwycenie nawet drobnych obiektów. Szybkie ruchy pozostają na nagraniu płynne dzięki wysokiej szybkości klatek 30 fps. Dostępna jest również niższa rozdzielczość HD 720p, przy której kamera wykonuje nawet 60 zdjęć na sekundę.

Łatwa instalacja

TrueCam H5 jest gotowa do jazdy w ciągu kilku sekund. Zamocowanie maksymalnie upraszcza unikalny uchwyt magnetyczny, który należy zamocować na szybie. Do niego natomiast w mgnieniu oka zatrzaśniesz kamerę i tak samo łatwo zabierzesz ją ze sobą. Nie zajmuj się kablem do ładowania, ponieważ jest zabudowany w samym uchwycie. Po podłączeniu kamera ładuje się automatycznie.

Niewidzialny design

Korpus kamery posiada bardzo niewielkie wymiary i nie przyciąga uwagi ze względu na matowy kolor. Jest to dobre, jeśli chcesz zostawić TrueCam H5 w samochodzie podczas parkowania przed centrum handlowym. Przechodzące osoby ledwo ją zauważą. Podobnie nie będzie Cię rozpraszać podczas jazdy i zdecydowanie nie ogranicza widoku.

Dodatkowy moduł GPS (opcyjnie)

Jeśli chcesz wzbogacić swoje nagranie o geotagowanie i prędkość jazdy, możesz do kamery dokupić odbiornik GPS. Prędkość jazdy można na stało wyświetlać na wideo, unikając spekulacji, czy podczas wypadku lub innej nieprzyjemnej sytuacji nie jechałeś zbyt szybko. Zgromadzone dane można wyświetlić w Google Maps, dzięki czemu możesz zobaczyć, gdzie wszędzie był Twój samochód.

Sama rozpozna uderzenie

Czarna skrzynka TrueCam H5 posiada wbudowany czuły G-sensor, który potrafi rozpoznać nawet niewielkie uderzenie. W tym momencie akurat sporządzone ujęcie zostanie automatycznie zablokowane, aby nie doszło do jego utraty. Zostanie Tobie w ręku cenny dowód z całego wydarzenia.

Nigdy nie skończy się pamięć

Kamera samochodowa chroni Cię, tylko gdy nagrywa, a ujęcia Full HD wymagają dużej ilości pamięci. Aby nigdy nie doszło do jej zapełnienia, TrueCam H5 posiada funkcję pętli czasowej. Najstarsze nagranie, w którym nic ciekawego się nie wydarzyło, a nie jest zablokowane zostanie skasowane i uwolni nową przestrzeń.

Popilnuje też zaparkowany samochód

Nie tylko na drodze może coś się wydarzyć. Po zaparkowaniu samochód staje się łatwym celem wandalów lub nieuważnych kierowców. W czasie parkowania kamera jest w trybie gotowości i jak tylko rozpozna ruch lub uderzenie, rozpocznie nagrywanie. Zawsze będziesz wiedzieć, co działo się wokół Twojego samochodu. Bez ładowania TrueCam H5 działa w trybie gotowości nawet 24 godziny.

WiFi zapewni transmisję filmu

Filmy z Twojej TrueCam H5 będą latać bezprzewodowo dzięki zabudowanemu WiFi. Kamerę po prostu połączysz z telefonem komórkowym i możesz natychmiast pracować z nagraniami w aplikacji LuckyCam . Aplikacja jest dostępna dla telefonów i tabletów z systemem operacyjnym Android i iOS oraz ułatwi Tobie sterowanie – zdalne włączenie i wyłączenie nagrywania lub dostosowanie podstawowych ustawień kamery.

Wyświetlacz LCD i obsługa w języku polskim

Pracę z kamerą uprzyjemni przejrzysty wyświetlacz 1,5“ LCD, a przede wszystkim kompletna obsługa w języku polskim. Zmiana ustawień, ręczne zablokowanie ujęcia, odtworzenie sporządzonego filmu – to wszystko w jednej chwili. Menu zostało zaprojektowane tak, abyś mógł się w nim orientować nawet bez czytania instrukcji. Wystarczy ruszyć.

Utrzyma Cię w pasie ruchu

Kamera TrueCam H5 posiada funkcję LDWS czyli lane departure warning system. System ostrzegania przed niezamierzonym zjechaniem z pasa ruchu. Staje się to zwłaszcza podczas mikro snu oraz innej nieuwagi. Sygnał dźwiękowy może pomóc w uniknięciu dużych szkód.

Funkcja WDR

Kamera jest wyposażona w funkcję WDR (Wide Dynamic Range), która zapewnia lepsze nagrywanie obrazu w sytuacjach, w których część obszaru jest więcej, a część mniej oświetlona i występuje kontrast pomiędzy światłem i cieniem. Typowym przykładem są ujęcia nocne drogi z odblaskami i światłami jadących naprzeciw samochodów. Kamera zaskoczy Cię mile także w takich warunkach oświetleniowych.

Aplikacja oprogramowania – Współpraca z Google Maps zapewnia przegląd z przebiegu trasy

OBRÓT OBRAZU O 180°

Kamera pokładowa TrueCam H5 dostosuje się do miejsca, w którym ją umieścisz. Możesz ją w swoim samochodzie nawet przymocować do góry nogami. Po wybraniu trybu obrotu o 180°, obróci się obraz analogiczny i menu, a wszystko co wyświetla się na wyświetlaczu, zobaczysz w standardowy sposób. Podobnie film lub zdjęcie zostaną wykonane i prawidłowo zorientowane.

WYŁĄCZENIE WYŚWIETLACZA LCD

Dzięki praktycznej funkcji możesz wyłączyć lub włączyć wyświetlacz LCD w przypadku, gdy rozprasza lub oślepia Cię podczas jazdy. Wyłączenie wyświetlacza jest możliwe za pomocą ustawienia limitu czasowego, po jego upływie wyświetlacz sam przełączy się w stan uśpienia.

WSPÓŁPRACA Z GOOGLE MAPS
(DODATKOWO)

Kamera pokładowa TrueCam H5 oferuje przyjazną funkcję polegającą na współpracy modułu GPS z aplikacją Google Maps. Dzięki niej możesz uzyskać przegląd z przebiegu swojej trasy. Jeżeli wykonujesz częste przejazdy na znaczną odległość, uzyskasz na podstawie nagrań dobre wyobrażenie o prędkości i długości poszczególnych odcinków podróży, co ułatwi Ci wybór tę najbardziej efektywnej.

OPCJONALNE WYŚWIETLENIE PRĘDKOŚCI
(DODATKOWO)

Inną z wielu funkcji kamery samochodowej TrueCam H5 jest możliwość wyboru, czy na nagraniu ma wyświetlać się prędkość jazdy lub nie. Dane można również przechowywać dla celów prywatnych widoczne w aplikacji oprogramowania. Zależy od Ciebie, z której możliwości skorzystasz.

OPCJONALNE WYŚWIETLENIE POŁOŻENIA
(DODATKOWO)

Moduł GPS umożliwia między innymi również opcję wyświetlania położenia pojazdu. Możesz go zobaczyć bezpośrednio na wideo lub przechowywać tylko do celów prywatnych wyświetlane w aplikacji oprogramowania. Jeżeli nie chcesz, aby Twoje położenie było widoczne na nagraniu, wystarczy po prostu wyłączyć tę funkcję.

APLIKACJA OPROGRAMOWANIA

W modelu TrueCam H5 zainstalowana jest aplikacja oprogramowania, gdzie na jednym ekranie wyświetlasz wideo i mapę Google, a dzięki uchwytowi GPS zobaczysz trasę, prędkość i dokładne współrzędne GPS.

WYŁĄCZENIE DŹWIĘKU

Dzięki praktycznej funkcji możesz wyłączyć lub włączyć nagrywanie dźwięku. To zależy od Ciebie, czy chcesz nagrywać z dźwiękiem lub bez dźwięku, kiedy na przykład zadzwoni telefon.

KONTROLA JASNOŚCI

Aby móc poradzić sobie z warunkami oświetlenia możesz w menu wybrać poziom wartości ekspozycji lub EV. Kamera pokładowa TrueCam H5 oferuje kilka poziomów jasności. Po ręcznym wyborze stopnia jasności na wyświetlaczu LCD natychmiast zorientujesz się, czy poziom jasności jest odpowiedni lub chcesz go skorygować.

WYŚWIETLANIE IMIENIA KIEROWCY

To jest szczególnie praktyczna funkcja, zwłaszcza, gdy z samochodu służbowego korzysta więcej kierowców. Do kamery można wprowadzić imię każdego z nich, dzięki czemu identyfikacja danego kierowcy w przypadku jakichkolwiek komplikacji nie stanowi problemu. Po włączeniu tej funkcji imię kierowcy wyświetla się bezpośrednio w nagraniu.

TrueCam H5 – niewidzialny strażnik Twoich podróży